-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, пр...×-
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)
- ID: UA-2026-09-01-010227-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257035
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак паркетний.- ID: UA-2026-09-01-010229-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257034
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова ЄДРПОУ: 22335936ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»- ID: UA-2026-09-01-010217-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257032
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМ.В.Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012131ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
очисник двигуна- ID: UA-2026-09-01-010228-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257031
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15530000-2 Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-010218-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257029
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валіки, пензлики- ID: UA-2026-09-01-010225-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257027
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки білі- ID: UA-2026-09-01-010222-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257025
Рівненський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05430879ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний байховий- ID: UA-2026-09-01-010221-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257024
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження: ПЛР, гепатит С генотипування- ID: UA-2026-09-01-010220-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257023
Філія ДУ "ЦОЗ ДКВС України" в Житомирській області ЄДРПОУ: 42378504ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало- ID: UA-2026-09-01-010211-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257022
ДК 021:2015: 38622000-1 ДзеркалаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних устан...×-
ДК 021:2015 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
- ID: UA-2026-09-01-010210-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257020
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр- ID: UA-2026-09-01-010212-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257019
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-010208-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257018
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт охоронної сигналізації- ID: UA-2026-09-01-010160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257017
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баласти для розрядних ламп чи трубок- ID: UA-2026-09-01-010200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257015
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -