-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди навантажувача...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди навантажувача з оператором)
- ID: UA-2026-09-03-014146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287496
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка керамогранітна- ID: UA-2026-09-03-014148-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287494
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-03-014144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287493
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт систем пожежної сигн...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт систем пожежної сигналізації приміщень Ліцею №1 м.Мостиська Мостиської міської ради Львівської області» за кодом ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування.
- ID: UA-2026-09-03-014137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287491
Гуманітарне управління Мостиської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41064044ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Черевики з високими берцями зимові- ID: UA-2026-09-03-014123-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287490
Військова частина А2798 ЄДРПОУ: 08509140ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Дротавер...×-
Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Ацикловір таблетки по 400 мг, Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Рінгера розчин для інфузій 250 мл, Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-09-03-014139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287489
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ІНФЕКЦІЙНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01984263ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання ( флеш-пам'ять)- ID: UA-2026-09-03-014136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287488
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріп сушений, лимонна кислота, сіль йодована, орегано, перець чорний мелений, паприка соло...×-
Кріп сушений, лимонна кислота, сіль йодована, орегано, перець чорний мелений, паприка солодка, лавровий лист, куркума, майоран, часник сушений, петрушка сушена, хмелі сунелі, кмин, каррі, зелень кропу, каркаде, кориця
- ID: UA-2026-09-03-014135-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287486
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папір- ID: UA-2026-09-03-014124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287483
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Сист...×-
ДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)
- ID: UA-2026-09-03-014126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287482
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілі- ID: UA-2026-09-03-014133-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287480
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського р-ну м. Києва ЄДРПОУ: 26199401ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач MIXXUS- ID: UA-2026-09-03-014130-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287479
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 5S1P 5000 mAh для DJI Mavic- ID: UA-2026-09-03-014113-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287478
Військова частина А4951 ЄДРПОУ: 26639751ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Avata 360 Fly More Combo DJI RC 2 (CP.FP.00000317.01)- ID: UA-2026-09-03-013860-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287477
Військова частина А4951 ЄДРПОУ: 26639751ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання...×-
50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (послуги з технічного обслуговування, відновлення електронних компонентів та налаштування модулів високоточного обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-014128-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287476
Комунальне некомерційне підприємство «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міської ради» ЄДРПОУ: 36421504ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -