-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари ( Зошит для малювання, Пластилін 6 кольорів, клей олівець, штучні квіт...×-
Канцелярські товари ( Зошит для малювання, Пластилін 6 кольорів, клей олівець, штучні квіти для декору, стрічка декоративна блискуча, фоаміран кольоровий, папір кольоровий, фарби акварельні, ножиці офісні, олівці графітні, пензлі в наборі, фетер темножовтий, олівці кольорові, стержні для клеєвого пістолету, скоч декоративний, клейовий пістолет, стрази сантрі, сизаль натуральний, аплікація, перлини самоклеючі, набори фоамірану, ножиці дитячі, ватман, клей ПВА, папір кольоровий офісний, півник,зайчик, лисичка, сова, в фетері).
- ID: UA-2026-09-04-002504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291279
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832049ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита 1,2 м х 4м. (товщина 0,12)- ID: UA-2026-09-04-002510-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291278
ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" ЄДРПОУ: 05541083ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сало (15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири)- ID: UA-2026-09-04-002501-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291277
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари, папір- ID: UA-2026-09-04-002508-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291276
Фінансове управління Джулинської сільської ради ЄДРПОУ: 43954595ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичний ремонт трифазного електронного лічильника активної та реактивної електроене...×-
Профілактичний ремонт трифазного електронного лічильника активної та реактивної електроенергії (Космач)
- ID: UA-2026-09-04-002511-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291275
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна- ID: UA-2026-09-04-002494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291274
Військова частина 2138 ЄДРПОУ: 14321386ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особові справи здобувача ЗСО з карманом- ID: UA-2026-09-04-002496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291273
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива" ЄДРПОУ: 02139185ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ремонт системного блока- ID: UA-2026-09-04-002500-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291272
КУ Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 42366237ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка,грунтівка,розчинник- ID: UA-2026-09-04-002488-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291270
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи ультрафіолетового світла- ID: UA-2026-09-04-002490-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291269
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЕЛЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006277ДК 021:2015: 31515000-9 Лампи ультрафіолетового світлаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги мобільного телефонного зв’язку (ДК 021:2015 – 64210000-1...×-
Електронні комунікаційні послуги мобільного телефонного зв’язку (ДК 021:2015 – 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данних (ДК 021:2015 : 64212000-5 Послуги мобільного телефонного зв’язку))
- ID: UA-2026-09-04-002474-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291267
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-04-002487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291263
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43978239ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-002466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291261
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ (техніч...×-
Технічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ (технічне обслуговування газопроводів та споруд на них)
- ID: UA-2026-09-04-002458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291260
Комунальний заклад "Золотоніський академічний ліцей "Імпульс" Черкаської обласної ради"" ЄДРПОУ: 02138932ДК 021:2015: 50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 Какао: шоколад та цукрові кондитерські вироби (Какао)- ID: UA-2026-09-04-002485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291259
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -