-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-004968-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278424
ГОЛЬМЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЗКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37343197ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП струменевий кольоровий A4 Canon G2410, Black, 1200x4800 dpi, до 8.8/5 стор/хв, сегмент...×-
БФП струменевий кольоровий A4 Canon G2410, Black, 1200x4800 dpi, до 8.8/5 стор/хв, сегментний РК-дис.
- ID: UA-2026-09-03-004979-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278423
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВЕЛИКОАНДРУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43937758ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів- ID: UA-2026-09-03-004970-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278420
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Яськівської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 42007485ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 39241000-3 Ножі та ножиці- ID: UA-2026-09-03-004950-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278416
ДК 021:2015: 39241000-3 Ножі та ножиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка 4 кільця, швидкозшивач пластиковий, швидкозшивач картонний, папка пластикова,...×-
Папка 4 кільця, швидкозшивач пластиковий, швидкозшивач картонний, папка пластикова, реєстратор 5 см
- ID: UA-2026-09-03-004948-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278410
Демидівська селищна рада ЄДРПОУ: 04386321ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері- ID: UA-2026-09-03-004943-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278408
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАТАРБУНАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998911ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальний) частини віконних прорізів в приміщенні будівлі...×-
Поточний ремонт (аварійно-відновлювальний) частини віконних прорізів в приміщенні будівлі КЗК «ХМ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР» за адресою: Україна, 61068, Харківська обл., місто Харків, вул. Тарасенка Георгія, будинок 77
- ID: UA-2026-09-03-004949-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278407
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-03-004955-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278406
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталеві радіатори, бокове підключення, для водяної системи опалення- ID: UA-2026-09-03-004939-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278405
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-004940-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278404
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для двотактних двигунів 2Т TWO-STROKE ,1л; Олива 10W-30 UlTRA LEOL 1 л- ID: UA-2026-09-03-004961-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278402
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, послуга з реєстрації Замовника,...×-
адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, послуга з реєстрації Замовника,як користувача програмного Продукту "АІС Місцеві бюджети рівня міста, району "2006""
- ID: UA-2026-09-03-004958-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278400
ФІнансовий відділ Чорнобаївської сільської ради ЄДРПОУ: 43946867ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з н...×-
Код за ДК 021:2015 – 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Послуги з навчання ППЗ Машиніст (кочегар) котельні)
- ID: UA-2026-09-03-004944-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278398
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ БЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44098857ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-004954-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278397
ЯБЛУНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЄДРПОУ: 26034433ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапор атласний- ID: UA-2026-09-03-004952-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278396
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -