-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні (Грантова угода №101237551 від 10.10.2025р.)- ID: UA-2026-09-04-000022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288832
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення, промивання та дезінфекції водонапірної башти та водогінної мережі в с....×-
Послуги з очищення, промивання та дезінфекції водонапірної башти та водогінної мережі в с. Редьківка Чернігівського району Чернігівської області. Код за ДК 021:2025 - 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень.
- ID: UA-2026-09-04-000020-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288831
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-04-000019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288830
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-000018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288829
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38668003ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 42131000-6 Крани, вентилі та клапани (донний клапан ЛАТУНЬ з переливом)- ID: UA-2026-09-04-000017-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288828
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 42131000-6 Крани, вентилі та клапаниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя та столовий посуд (Підставка для столових приборів овальна (какао)167094...×-
Кухонне приладдя та столовий посуд (Підставка для столових приборів овальна (какао)167094 (32), Миска "Ягідка" 2л з кришкою, Мікс 90985)
- ID: UA-2026-09-04-000016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288827
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятор - ДК021:2015 44520000-7 Вентиляційне обладнання (Вентилятор осьовий YWF 4E 350...×-
Вентилятор - ДК021:2015 44520000-7 Вентиляційне обладнання (Вентилятор осьовий YWF 4E 350 B - ДК 021:2015 42522000-1 Вентилятори непобутового призначення)
- ID: UA-2026-09-04-000015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288826
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-04-000014-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288825
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утеплювач для труб Теплоізол (6мм). ф42- ID: UA-2026-09-04-000013-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288824
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки каналізаційної мережі та оглядових колодязів до осінньо-зимового пері...×-
Послуги з підготовки каналізаційної мережі та оглядових колодязів до осінньо-зимового періоду 2026/2027 за адресами: м. Київ, вулиця Васильківська, 35, та м. Київ, Харківське шосе, 121/3 згідно коду ДК 021:2015: 90480000-5 - Послуги з управління каналізаційною системою
- ID: UA-2026-09-04-000011-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288823
ДК 021:2015: 90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-04-000009-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288822
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (коліно, адаптер)
- ID: UA-2026-09-04-000012-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288821
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги влаштування системи вентиляції у приміщеннях СЗШ №40 м. Львова, вул. Любінська 93...×-
Послуги влаштування системи вентиляції у приміщеннях СЗШ №40 м. Львова, вул. Любінська 93 б
- ID: UA-2026-09-04-000010-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288820
Середня загальноосвітня школа №40 м.Львова ЄДРПОУ: 22350290ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-04-000008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288819
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім.Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208356ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44310000-6 Вироби з дроту (провід ПВС)- ID: UA-2026-09-04-000007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288818
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -