-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колодки гальмівні- ID: UA-2026-09-04-007218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295947
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44789075ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Обладнання до безпілотних літальних апаратів- ID: UA-2026-09-04-007212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295946
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги транспортного перевезення- ID: UA-2026-09-04-007225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295945
"СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ РОЖНЯТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44199136ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU982 (90NB13X2-M00H90)- ID: UA-2026-09-04-007223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295944
Шевченківський національний заповідник ЄДРПОУ: 02226180ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Закупівля дизельного палива ЄВРО в талонах за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 09130000-9 «На...×-
Закупівля дизельного палива ЄВРО в талонах за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти».
- ID: UA-2026-09-04-007215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295941
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відео фіксації на спортивному заході- ID: UA-2026-09-04-007203-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295939
Комунальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 м. Ужгород" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 26396521ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-04-007200-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295938
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенський центр первинної медико-санітарної допомоги" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 42081160ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Улаштування конструкцій,ДК 021:2015 (CPV) : 45420000-7 Столярні та теслярні роботи- ID: UA-2026-09-04-007199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295936
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-007213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295935
Комунальна установа "Благоустрійсервіс" Березівської сільської ради ЄДРПОУ: 44190179ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект корсетів- ID: UA-2026-09-04-007201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295934
Комунальний заклад вищої освіти "Академія культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 44799722ДК 021:2015: 18322000-2 КорсетиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:201...×-
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
- ID: UA-2026-09-04-007207-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295933
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42096837ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плівка стретч, стрічка сигнальна,- ID: UA-2026-09-04-007214-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295932
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник. ДК 021-2015 (CPV) 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-007208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295930
Козацький ліцей Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249680ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з державної меторологічної повірки теплових лічильників- ID: UA-2026-09-04-007205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295929
Відділ культури і туризму Переяславської міської ради ЄДРПОУ: 02221343ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з підтримки та обслуговування сайту- ID: UA-2026-09-04-007210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295927
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -