-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд №346 "Інформація" 75х75см пвх- ID: UA-2026-09-02-006722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265522
КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЄДРПОУ: 43761111ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-006744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265520
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки (Подяки на металі з МДФ основою-1 штука)- ID: UA-2026-09-02-006719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265519
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2026-09-02-006714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265513
Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Полтавській області ЄДРПОУ: 34742711ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-02-006713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265510
Державна установа "Темнівська виправна колонія (№100)" ЄДРПОУ: 08733162ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент- ID: UA-2026-09-02-006717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265508
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тротуарна плитка, смітник- ID: UA-2026-09-02-006686-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265505
ДУНАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА КАПІНОСА КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591096ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти (сир кисломолочний Богодухів)- ID: UA-2026-09-02-006685-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265503
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №5 М.СВІТЛОВОДСЬК ЄДРПОУ: 05403381ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (фарба 0,9 кг.)- ID: UA-2026-09-02-006697-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265502
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41060710ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для змащування ланцюга ForestPlus, 5л- ID: UA-2026-09-02-006699-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265501
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера- ID: UA-2026-09-02-006694-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265500
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Генерала Радієвського,36 (під'їзд 4), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50008"
- ID: UA-2026-09-02-006693-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265498
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Цефалексин порошок для оральної суспензії 250 мг/5 мл по 40 г пор...×-
Фармацевтична продукція (Цефалексин порошок для оральної суспензії 250 мг/5 мл по 40 г порошку у флаконі, Симвастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг )
- ID: UA-2026-09-02-006695-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265497
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141100-1 Перев’язувальні матеріали; затискачі,...×-
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141100-1 Перев’язувальні матеріали; затискачі, шовні матеріали, лігатури) (турнікет кровоспинний СТО G3)
- ID: UA-2026-09-02-006690-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265496
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з "Перезарядки вогнегасників"- ID: UA-2026-09-02-006702-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265495
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -