-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна трубопроводів (послуги з поточного ремонту трубопроводу водопостачання)- ID: UA-2026-09-04-005832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294577
Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва ЄДРПОУ: 22880289ДК 021:2015: 45231113-0 Заміна трубопроводівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з монтажу та установки системи відеоспостереження, в приміщені амбулаторії за адр...×-
послуги з монтажу та установки системи відеоспостереження, в приміщені амбулаторії за адресою: с. Фонтанка, вул. Центральна,42,
- ID: UA-2026-09-04-005818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294576
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38534407ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інвентарю для благоустрою територій, а саме: Придбання баків для забезпечення ек...×-
Придбання інвентарю для благоустрою територій, а саме: Придбання баків для забезпечення екологічного безпечного зберігання побутових відходів 3 м³ з антивандальними замками, нижнім, боковим вивантаженням та доставкою
- ID: UA-2026-09-04-005817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294572
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з демонтажу, монтажу та пусконалагодування відеокамер на території ЗДО (ДК 021:201...×-
Послуга з демонтажу, монтажу та пусконалагодування відеокамер на території ЗДО (ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-005822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294571
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИВОСВІТ" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20619581ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папки швидкозшивачі- ID: UA-2026-09-04-005825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294570
Рівненський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05430879ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Приладдя до ізольованих кабелів (Наконечник ПФ DL-050 (отв.10мм.) алюм. (10 шт.))- ID: UA-2026-09-04-005824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294569
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-005811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294567
Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської ради ЄДРПОУ: 01982910ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Азот (1 балон 5,7 м 3)- ID: UA-2026-09-04-005807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294565
Державна спеціалізована установа "Кіровоградське обласне бюро судово - медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01995002ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, проспект Аерокосмічний, 21. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-04-005812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294564
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали та частини для ремонту та відновлення військової техніки- ID: UA-2026-09-04-005813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294561
Військова частина А4787 ЄДРПОУ: 26637350ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-04-005806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294559
ГІМНАЗІЯ С.МАЛИНІВКА ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234114ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особисте комплексне страхування працівників пожежно-рятувальних підрозділів- ID: UA-2026-09-04-005808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294557
МПО ЄДРПОУ: 44297349ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний...×-
Код ДК 021:2015:71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд за будівництвом об'єкту: "Поточний ремонт підлоги палати №2 терапевтичного відділення КП "Любешівська багатопрофільна лікарня" Любешівської селищної ради за адресою:вул.Незалежності,3, селище Любешів Камінь-Каширського району Волинської області")
- ID: UA-2026-09-04-005802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294556
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБЕШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982927ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, згідно коду ДК 021:2...×-
Навчання з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, згідно коду ДК 021:2015 80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів
- ID: UA-2026-09-04-005798-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294554
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon i -SENSYS MF 3010- ID: UA-2026-09-04-005797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294553
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАРПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41770082ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -