-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ланцюги проти ковзання (Рахівське надлісництво)- ID: UA-2026-09-04-010427-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299115
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту відбійника "Bosch"- ID: UA-2026-09-04-010432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299112
КП Самбірське ВУВКГ ЄДРПОУ: 05514293ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір,серветки для прибирання,серветка універсальна,рушник паперовий,серветки ба...×-
Туалетний папір,серветки для прибирання,серветка універсальна,рушник паперовий,серветки барні,серветки 100 шт,рушник паперовий,туалетний папір,рушник паперовий
- ID: UA-2026-09-04-010433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299111
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стрічка почесної відзнаки «За мужність та відвагу».- ID: UA-2026-09-04-010408-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299110
Військова частина 3078 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 25574423ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Роботи зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капіт...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт мереж холодного, гарячого водопостачання та каналізації корпусу №16 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. Чорновола 28/1» (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-04-010424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299108
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31220000-4 Елементи електричних схем (мережевий фільтр)- ID: UA-2026-09-04-010417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299106
Бережанська міська рада ЄДРПОУ: 04058491ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки для прибирання, губка для миття посуду- ID: UA-2026-09-04-010415-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299105
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Свинина заморожена першої-екстра та другої категорії- ID: UA-2026-09-04-010409-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299104
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон ; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-010407-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299103
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРЕМИШЛЯНИВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 25231485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний- ID: UA-2026-09-04-010414-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299102
СЕРБИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39977763ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний MAHLE- ID: UA-2026-09-04-010425-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299101
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини каналізаційних систем- ID: UA-2026-09-04-010418-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299100
військова частина А3444 ЄДРПОУ: 26614573ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки- ID: UA-2026-09-04-010411-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299095
Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 02004717ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні журнали- ID: UA-2026-09-04-010403-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299094
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44520000-1 Замки, ключи та петлі (Секрет замка)- ID: UA-2026-09-04-010389-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299092
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Пролісненської селищної ради Чугуївського району Харківської області ЄДРПОУ: 41428082ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -