-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-010872-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257686
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту GPRS модему для побутових лічильників газу ТКБ- ID: UA-2026-09-01-010881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257684
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №31 імені Михайла Чекмана Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22787354ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце 10 шт.- ID: UA-2026-09-01-010875-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257681
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
книга наказів, поіменна книга- ID: UA-2026-09-01-010874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257680
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в компл...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO, Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, Об'єм : 20 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-09-01-010869-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257678
ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НА 100 ЛІЖОК (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4554) ЄДРПОУ: 08495260ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запірна арматура Ду 300- ID: UA-2026-09-01-010867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257676
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентс ТТ 150 вентилятор канальний- ID: UA-2026-09-01-010864-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257675
Хмельницька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911102ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бланки- ID: UA-2026-09-01-010852-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257674
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 22822000-8 ФормуляриПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Меропенем,порошок для ін'єкцій по 0,5 г...×-
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Меропенем,порошок для ін'єкцій по 0,5 г, Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Прегабалін, капсули, по 75 мг, Прегабалін, капсули, по 150 мг, Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг, Вориконазол, таблетки, по 200 мг, Вориконазол, порошок/ліофілізат, по 200 мг, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО, Ванкоміцин ліофілізат/порощок для розчину для інфузій по 500 мг, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г
- ID: UA-2026-09-01-010865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257673
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератори Konner&Sohnen- ID: UA-2026-09-01-010832-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257672
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обрізна стругана- ID: UA-2026-09-01-010861-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257671
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-01-010853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257670
Військова частина А7047 ЄДРПОУ: 26623750ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Газ скраплений- ID: UA-2026-09-01-010847-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257667
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Інформатика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 7 клас (у 6-ти частинах) (авт. Гребенюк Т. М., Шевченко Я. О., Гордійко О. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-01-010856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257666
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Демонтаж існуючих мереж водозабезпечення і водовідведення непридатних для використання в к...×-
Демонтаж існуючих мереж водозабезпечення і водовідведення непридатних для використання в кабінеті хімії, монтаж нових мереж водозабезпечення в кабінеті хімії
- ID: UA-2026-09-01-010857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257665
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -