-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-005811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294567
Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської ради ЄДРПОУ: 01982910ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Азот (1 балон 5,7 м 3)- ID: UA-2026-09-04-005807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294565
Державна спеціалізована установа "Кіровоградське обласне бюро судово - медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01995002ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, проспект Аерокосмічний, 21. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-04-005812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294564
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали та частини для ремонту та відновлення військової техніки- ID: UA-2026-09-04-005813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294561
Військова частина А4787 ЄДРПОУ: 26637350ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особисте комплексне страхування працівників пожежно-рятувальних підрозділів- ID: UA-2026-09-04-005808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294557
МПО ЄДРПОУ: 44297349ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний...×-
Код ДК 021:2015:71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (технічний нагляд за будівництвом об'єкту: "Поточний ремонт підлоги палати №2 терапевтичного відділення КП "Любешівська багатопрофільна лікарня" Любешівської селищної ради за адресою:вул.Незалежності,3, селище Любешів Камінь-Каширського району Волинської області")
- ID: UA-2026-09-04-005802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294556
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБЕШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982927ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, згідно коду ДК 021:2...×-
Навчання з правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, згідно коду ДК 021:2015 80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів
- ID: UA-2026-09-04-005798-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294554
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon i -SENSYS MF 3010- ID: UA-2026-09-04-005797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294553
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАРПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41770082ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-04-005800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294552
"Пожежно-рятувальний підрозділ" Розсошанської сільської ради ЄДРПОУ: 45104604ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вузла обліку газу- ID: UA-2026-09-04-005791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294550
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бак для води, вертикальний- ID: UA-2026-09-04-005789-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294549
ОПОРНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ СЕРЕДНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ДОБРОМИЛЬ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22385822ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-04-005790-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294548
"Новояворівський міжшкільний ресурсний центр" ЄДРПОУ: 22398316ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи- ID: UA-2026-09-04-005782-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294547
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02225697ДК 021:2015: 39121200-8 СтолиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крохмаль, крупа манна- ID: UA-2026-09-04-005787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294546
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль та манка- ID: UA-2026-09-04-005795-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294545
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -