-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скарифікатори Волес- ID: UA-2026-09-02-008969-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267747
Комунальне некомерційне підприємство "Глинянська міська лікарня" Глинянської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44070522ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-008963-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267746
Відділ культури Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 41846458ДК 021:2015: 44831100-5 МастикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в с. Телелинці Станіславчицької т...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в с. Телелинці Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-008956-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267743
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іграшки- ID: UA-2026-09-02-008962-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267741
Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області ЄДРПОУ: 41527468ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники Б 52- ID: UA-2026-09-02-008941-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267740
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички поліестер- ID: UA-2026-09-02-008949-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267735
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція, призначена для нагородження- ID: UA-2026-09-02-008958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267731
Рубіжанська міська військова адміністрація Сіверськодонецького району Луганської області ЄДРПОУ: 44779753ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос- ID: UA-2026-09-02-008942-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267730
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-02-008909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267729
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спринцівка типу Б виконання 1, розміру 0- ID: UA-2026-09-02-008959-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22645921ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Жалюзі вертикальні віконні із монтажем- ID: UA-2026-09-02-008952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267727
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-02-008946-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267726
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999388ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-008939-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267725
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністро...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі ДЕПО за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с-ще Сарата, вул. Захисників України, 15
- ID: UA-2026-09-02-008951-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267724
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель- ID: UA-2026-09-02-008940-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267723
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -