-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля пізня- ID: UA-2026-09-05-000729-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303641
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Крючок в крапку маленький ЗОЛОТО. Відповідно до...×-
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Крючок в крапку маленький ЗОЛОТО. Відповідно до договору №922 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000728-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303640
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні- ID: UA-2026-09-05-000727-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303639
ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-05-000726-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303638
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Піна монтажна проф. 70л/880. Відповідно до до...×-
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Піна монтажна проф. 70л/880. Відповідно до договору №921 (АЗ) від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000725-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303637
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваг.Манна крупа, Крохмаль Літа 500г- ID: UA-2026-09-05-000724-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303636
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-05-000722-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303635
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віник сорго- ID: UA-2026-09-05-000723-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303634
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао "Мрія" 80г, Какао "КАО-КАО" 100г- ID: UA-2026-09-05-000721-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303633
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 24910000-6 Клеї . Універсальний тетановий клей для металу. Відповідно до дог...×-
ДК 021:2015:- 24910000-6 Клеї . Універсальний тетановий клей для металу. Відповідно до договору №920 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000720-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303632
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний т...×-
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
- ID: UA-2026-09-05-000719-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303631
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13805107ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лимонна кислота 100г Мрія, Приправа Чемп. Лавровий лист 50г, Сіль йодована 1кг черв.- ID: UA-2026-09-05-000717-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303630
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-вишукувальні роботи- ID: UA-2026-09-05-000718-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303629
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-05-000716-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303628
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для з...×-
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування. Шланг садовий Джунда. Відповідно до договору №919 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000715-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303627
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -