-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обрізна, 30*150*6м- ID: UA-2026-08-31-002524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235813
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали для генератора- ID: UA-2026-08-31-002512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235812
Відділ культури Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 22983836ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування, ремонт газового обладнання- ID: UA-2026-08-31-002519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235811
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне- ID: UA-2026-08-31-002516-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235810
Комунальне некомерційне підприємство "Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 02775142ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для миття скла з розпилювачем, 0,5л; Рідкі засоби для чищення кухні універсальні,...×-
Засоби для миття скла з розпилювачем, 0,5л; Рідкі засоби для чищення кухні універсальні, концентрат
- ID: UA-2026-08-31-002513-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235808
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча лікарня № 5" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003528ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-002511-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235806
Любарський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02543443ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблок 23.8\", Intel Core i5 12-покоління, 16 Гб, 512 Гб, Wi-Fi, W11P, 36 міс- ID: UA-2026-08-31-002510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235805
ХАРКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45752470ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 11:04)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської об...×-
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської області по вул. Івана Франка 28 в м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області.
- ID: UA-2026-08-31-002506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235804
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та в...×-
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-08-31-002491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235802
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Антифриз -40 КАМА зелений 5 кг)- ID: UA-2026-08-31-002499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235801
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-08-31-002507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235798
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна №1, Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший,...×-
Крупа ячна №1, Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший, Крупа вівсяна, плющена, ґатунок перший, ДСТУ 7698, Крупа пшенична подрібнена, шліфована з м'яких сортів пшениці, помел №2 (середній), ДСТУ 7699, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній), Рис довгозернистий шліфований, сорт перший
- ID: UA-2026-08-31-002469-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235797
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44310000-6 - Вироби з дроту (Електроди Моноліт РЦ ТМ MONOLITH 3 мм, тубус 2,5 кг П - 1 пач...×-
44310000-6 - Вироби з дроту (Електроди Моноліт РЦ ТМ MONOLITH 3 мм, тубус 2,5 кг П - 1 пачка)
- ID: UA-2026-08-31-002492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235796
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ ЄДРПОУ: 02546855ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л- ID: UA-2026-08-31-002493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235794
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД" ЄДРПОУ: 03359182ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювач. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та до...×-
Вимірювач. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235790
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -