-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-09-03-014824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288163
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (цукор ) ЄЗС ДК 021:2015:15830000-5 цукор- ID: UA-2026-09-03-014822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288160
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний навантажувач- ID: UA-2026-09-03-014782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288159
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валики, пензлики, ручки для валиків, ванночки малярні, шпателі (Код національного класифік...×-
Валики, пензлики, ручки для валиків, ванночки малярні, шпателі (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2026-09-03-014821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288158
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пальне- ID: UA-2026-09-03-014819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288157
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маркер- ID: UA-2026-09-03-014820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288156
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 30192125-3 МаркериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя (ложки, виделки та миски)- ID: UA-2026-09-03-014818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288155
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки, код ДК 021:2015-33760000-5- ID: UA-2026-09-03-014816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288154
Ужгородський ліцей №5 імені Івана Чендея Ужгородської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 22110077ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові те...×-
Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові текстильні вироби»)
- ID: UA-2026-09-03-014814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288153
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства- ID: UA-2026-09-03-014817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288152
Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 15550000-8 – «Молочні продукти різні» - (сметана; йогурт)- ID: UA-2026-09-03-014813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288151
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компотна суміш Горошок зелений с\м- ID: UA-2026-09-03-014812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288150
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-03-014815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288149
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Свердла...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Свердла по металу (3,0 мм,5.0х86мм, 7.5х109мм)
- ID: UA-2026-09-03-014809-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288148
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04544530ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж та налаштування сповіщувача пожежного ручного SPR-IL та оповіщувача світлозвукового...×-
Монтаж та налаштування сповіщувача пожежного ручного SPR-IL та оповіщувача світлозвукового ОСЗ-12 з інформаційним табло «ВИХІД» на об’єкті: Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради»
- ID: UA-2026-09-03-014811-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288147
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 23253324ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -