-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської...×-
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-004813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293585
ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303235ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-04-004817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293580
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гербіцид Чистопол- ID: UA-2026-09-04-004812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293579
ДК 021:2015: 24453000-4 ГербіцидиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні послуги (повірка засобів вимірювальної техніки)- ID: UA-2026-09-04-004822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293577
ДП 38 відділ інженерно-технічних частин ЄДРПОУ: 33127487ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Атестація робочих місць- ID: UA-2026-09-04-004819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293575
Нижнівський ліцей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43426270ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університ...×-
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університету митної справи та фінансів за адресою: м. Дніпро, вул. Євгена Чикаленка, 12
- ID: UA-2026-09-04-004814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293574
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ ЄДРПОУ: 39568620ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний RENAULT, Фільтр салону, ASAM (вугілля), Фільтр оливи RENAULT.- ID: UA-2026-09-04-004810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293573
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ЄДРПОУ: 40408678ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2,...×-
Послуги з поточного ремонту укриття в Ясногородській гімназії за адресою: вул.Київська,2, с. Ясногородка, Фастівський р-н, Київська обл.
- ID: UA-2026-09-04-004820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293572
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради ЄДРПОУ: 43940755ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні (змішувач , прокладка між бачком та унітазом )- ID: UA-2026-09-04-004816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293571
Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фол...×-
44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Фольга)
- ID: UA-2026-09-04-004808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293570
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина- ID: UA-2026-09-04-004826-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293568
ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Набережна, Лелеківська, Вишнева та Шкільна...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Набережна, Лелеківська, Вишнева та Шкільна в с. Надлак Голованівського району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-004801-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293565
НАДЛАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04367051ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-004802-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293564
ПІЩАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377581ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-09-04-004806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293562
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань здійснення публічних закупівель для потреб ВСП "Машин...×-
Консультаційні послуги з питань здійснення публічних закупівель для потреб ВСП "Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету"
- ID: UA-2026-09-04-004795-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293558
Сумський державний університет ЄДРПОУ: 05408289ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -