-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка меблів офісних- ID: UA-2026-09-04-012318-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300985
КУ "МЦ"КАМПУС" ЄДРПОУ: 45393724ДК 021:2015: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300983
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шафа телекомунікаційна (код за ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щити)- ID: UA-2026-09-04-012294-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300982
3 ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ВУЗОЛ УРЯДОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 34264453ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щитиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумулятор для дрона RacePow 10000mAh 8S 30.4V 100C XT90S (10000mAh-8S-100C)- ID: UA-2026-09-04-012265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300975
Військова частина А 4349 ЄДРПОУ: 26632387ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик, ванна малярна 240*284 мм, ванна малярна 305*330 мм, ручка телескопічна 1-1,5м, пенз...×-
Валик, ванна малярна 240*284 мм, ванна малярна 305*330 мм, ручка телескопічна 1-1,5м, пензель (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 24910000-6 - Клеї)
- ID: UA-2026-09-04-012310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300974
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аптечка медична автомобільна (Аптечки АМА-1; Аптечки АМА-2)- ID: UA-2026-09-04-012300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300973
Кропивницька філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» ЄДРПОУ: 45068116ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на право використання комп’ютерної програми SEMANTRUM- ID: UA-2026-09-04-012299-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300972
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 72330000-2 Послуги зі стандартизації та класифікації контенту та данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штукатурка цементно-вапняна DT 50 25кг- ID: UA-2026-09-04-012304-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300971
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13815703ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки, відновлення картриджів та поточного ремонту і обслуговування офісної т...×-
Послуги з заправки, відновлення картриджів та поточного ремонту і обслуговування офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-012303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300970
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області" ЄДРПОУ: 08734606ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної со...×-
Матеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 33740000-9 - Засоби для догляду за руками та нігтями)
- ID: UA-2026-09-04-012297-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300969
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33118095ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя (Ручне знаряддя (шпатель, пензель, гладилка))- ID: UA-2026-09-04-012305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300968
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельний інструмент для проведення ремонтних робіт господарським способом: Валик, пензе...×-
Будівельний інструмент для проведення ремонтних робіт господарським способом: Валик, пензель
- ID: UA-2026-09-04-012302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300967
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-09-04-012292-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300965
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостача...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостачання насосної станції 2-го підйому КП "Сквир-водоканал" по вул. Залізничній, 57 в м. Сквира з додатковим встановленням системи альтернативного електропостачання (сонячні панелі, інвертор і акумуляторні батареї)" ДК 021:2015 - 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-04-012298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300963
Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44153671ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним к...×-
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-04-012293-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300961
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-