-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиноремонт коліс- ID: UA-2026-09-03-006787-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280221
Гуманітарний відділ Нагірянської сільської ради Чортківського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 44055127ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти,свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-006774-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280220
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
транспортні послуги- ID: UA-2026-09-03-006780-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280215
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа булгур, крупа гречана, крупа пшенична яра, рис довгий- ID: UA-2026-09-03-006771-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280213
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-006761-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280211
ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354114ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колорекси- ID: UA-2026-09-03-006779-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280210
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням додаткових робіт на об’єкті “Нове будівництво...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням додаткових робіт на об’єкті “Нове будівництво спортивних майданчиків (універсальний, гімнастичний, мініфутбольний), м. Шептицький, Львівська область, військове містечко №81”
- ID: UA-2026-09-03-006778-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280208
ЗАХІДНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАМОВНИКА РОБІТ ЄДРПОУ: 26630218ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з бетонування дорожніх ям по вулиці Перемоги у с. Брусниця Брусницької сільської р...×-
Послуги з бетонування дорожніх ям по вулиці Перемоги у с. Брусниця Брусницької сільської ради, з метою утримання вуличної шляхової мережі
- ID: UA-2026-09-03-006770-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280207
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 45262370-5 БетонуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування легкових автомобілів Mitsubishi L200 в гарантійний пер...×-
Послуги з технічного обслуговування легкових автомобілів Mitsubishi L200 в гарантійний перiод
- ID: UA-2026-09-03-006763-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280202
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Основні органічні хімічні речовини- ID: UA-2026-09-03-006765-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280201
ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії- ID: UA-2026-09-03-006769-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280200
Відділ культури Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 40284891ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ВВГ 3х2.5, Кабель ВВГ 3х1.5- ID: UA-2026-09-03-006754-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280199
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Укр...×-
Витратні матеріали до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-09-03-006762-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280198
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:19510000-4 Гумові вироби- ID: UA-2026-09-03-006757-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280196
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЇРОВЕ" ТАЇРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26601323ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок МБ- ID: UA-2026-09-03-006759-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280195
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №23 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553983ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -