-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Адміністративна в с. Покровка Голованівськог...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Адміністративна в с. Покровка Голованівського району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-002348-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291123
НАДЛАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04367051ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресі...×-
Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, усунення аварії в житловому фонді, а саме поточний ремонт в житловій будівлі за адресою: вул. ХХХХ в м. Нікополь Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-04-002337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291122
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26136719ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фартух ПЕ розмір 75*120- ID: UA-2026-09-04-002334-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291121
КОЦЮБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 13736671ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (рубероїд, мастика бітумно...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (рубероїд, мастика бітумно-каучукова)
- ID: UA-2026-09-04-002336-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291119
РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01037488ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фланцевий адаптер універсальний DN50 Blucast- ID: UA-2026-09-04-002333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291117
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ БІЛОПІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 33429825ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір свердл по металу Rapide, Валик (насадка) 150 мм- ID: UA-2026-09-04-002331-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291116
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для влаштування електричних мереж- ID: UA-2026-09-04-002263-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291114
Військова частина А1937 ЄДРПОУ: 24308636ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Завіси- ID: UA-2026-09-04-002327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291113
Військова частина А3435 ЄДРПОУ: 08355470ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Бережанського...×-
Послуги незалежної оцінки майна відповідно до постанови державного виконавця Бережанського відділу державної виконавчої служби у Тернопільському районі Тернопільської області Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (ВП № 67917516 від 18.08.2026)
- ID: UA-2026-09-04-002330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291112
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 2х тактна 4л- ID: UA-2026-09-04-002326-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291110
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паста пакувальна- ID: UA-2026-09-04-002324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291109
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензлик (код ДК 021-2015 : 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-04-002311-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291106
Комунальне підприємство “Цуманська лікарня Цуманської селищної ради” ЄДРПОУ: 01982844ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стіл письмовий ДСП- ID: UA-2026-09-04-002325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291105
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лак для волосся- ID: UA-2026-09-04-002319-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291104
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонт...×-
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ферозіт 229/25 кг Суміш універсальна для ремонтних робіт)
- ID: UA-2026-09-04-002329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291102
Комунальне некомерційне підприємство "Літинський центр первинної медико - санітарної допомоги " Літинської селищної ради ЄДРПОУ: 37472460ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -