-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички порізостійкі з нержавіючої сітки- ID: UA-2026-09-01-007417-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254247
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-01-007426-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254246
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (доступ до Порталу РАД...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (доступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель)
- ID: UA-2026-09-01-007413-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254245
КП ДЄЗ "Пілот" ЄДРПОУ: 34566566ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
філе хека с/м, без шкіри, тушка риби мінтай- ID: UA-2026-09-01-007418-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254244
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24625621ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів ( заміна фільтра паливного )- ID: UA-2026-09-01-007419-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254240
Департамент міського господарства Херсонської міської ради ЄДРПОУ: 44026651ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пульти керування дронами; Пульти керування дронами- ID: UA-2026-09-01-007345-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254239
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7048 ЄДРПОУ: 26623371ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-007409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254238
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-01-007399-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254237
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-01-007408-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254234
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42025698ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамка відповідний код 39290000-1- ID: UA-2026-09-01-007402-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254230
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання (Картридж; Чорнило; Ф...×-
ДК 021:2015: 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання (Картридж; Чорнило; Фотобарабан)
- ID: UA-2026-09-01-007385-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254228
Тернопільська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00704913ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання/стажування на тему: "Організація роботи радіологічного відділу та забезпечен...×-
Навчання/стажування на тему: "Організація роботи радіологічного відділу та забезпечення якості результатів випробувань згідно з вимогами ДСТУ EN ISO/IEC 17025"
- ID: UA-2026-09-01-007387-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254227
Львівська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 00719406ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:43630000-8 "Частини прохідних машин" (Каток опорний, маточина ко...- ID: UA-2026-09-01-007386-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254226
УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ ЄДРПОУ: 42749093ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із організації шкільного харчування учнів початкової школи- ID: UA-2026-09-01-007384-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254224
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №12 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36121205ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту та/або сервісному обслуговуванню автомобіля HAVAL Н2 (ДК 021:2015:50110...×-
Послуги по ремонту та/або сервісному обслуговуванню автомобіля HAVAL Н2 (ДК 021:2015:50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-01-007383-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254223
ЛИСЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04356159ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -