-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари побутової хімії- ID: UA-2026-09-03-006812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280252
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-09-03-006814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280250
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали.- ID: UA-2026-09-03-006813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280249
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля (картопля)- ID: UA-2026-09-03-006811-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280245
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104540ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобіль...×-
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
- ID: UA-2026-09-03-006806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280244
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280241
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в скла...×-
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в складі офіційної делегації для участі в І Міжнародному бізнес-форумі підприємців країн Київського клубу в м. Кракові який організований Київською торгово-промисловою палатою
- ID: UA-2026-09-03-006797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280238
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП" ЄДРПОУ: 14308322ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Занурювальний електродвигун 4” POLDAP 2,2кВт 380В- ID: UA-2026-09-03-006794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280235
КП "Побут сервіс" ЄДРПОУ: 40843919ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-03-006801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280233
БІЛОЦЕРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 4 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207434ДК 021:2015: 39515440-1 Вертикальні жалюзіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-03-006800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280231
ДК 021:2015: 15511000-3 МолокоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Євроруберойд підкладочний- ID: UA-2026-09-03-006792-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280230
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги зі стандартизації та класофікації Код ДК 72330000-2 ( послуги з надання 7 номерів...×-
послуги зі стандартизації та класофікації Код ДК 72330000-2 ( послуги з надання 7 номерів ISBN)
- ID: UA-2026-09-03-006790-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280229
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45350633ДК 021:2015: 72330000-2 Послуги зі стандартизації та класифікації контенту та данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДП і бензин- ID: UA-2026-09-03-006773-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280227
ТОПОРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22058767ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки п/п 50*75 - 12000 шт.- ID: UA-2026-09-03-006782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280223
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-03-006788-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280222
ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -