-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби- ID: UA-2026-08-31-007148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240430
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі трубиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення для Dell 19.5V 2.315A 45W, без кабелю 3115- ID: UA-2026-08-31-007138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240428
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-31-007140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240427
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води- ID: UA-2026-08-31-007139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240425
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-007105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240424
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу- ID: UA-2026-08-31-006937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240423
Військова частина А2215 ЄДРПОУ: 08081802ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 14:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек свіжоморожений- ID: UA-2026-08-31-007135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240419
Відокремлений структурний підрозділ "Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33376889ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
аварійний ремонт насосної станції с.Лукашеве, вул. Шляхова, 5 ( інв.№101310185)- ID: UA-2026-08-31-007123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240418
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГВОДСЕРВІС ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 41477040ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15320000-7 «Фруктові та овочеві соки»- ID: UA-2026-08-31-007133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240415
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні вимірювання у приміщеннях протирадіаційних і найпростіших укриттів- ID: UA-2026-08-31-007126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240411
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кільця ущільнюючі (FPM)- ID: UA-2026-08-31-007128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240410
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та з...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання"; 33730000-6 - "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи"; 18440000-5 - "Капелюхи та головні убори" Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-007121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240409
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документац...×-
ДК 021:2015 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Реконструкція частини системи внутрішнього електропостачання шляхом встановлення сонячної електростанції на даху будівлі Ліцею №1 ТМР, що знаходиться за адресою: Сумська область, місто Тростянець, вул.Миру,32)
- ID: UA-2026-08-31-007136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240408
Відділ освіти Тростянецької міської ради ЄДРПОУ: 35157487ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для посуду "Бджілка" 5, Металевий шкребок для посуду- ID: UA-2026-08-31-007118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240406
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакет для сміття Бонус, 35 л, 30 шт; пакет для с...×-
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакет для сміття Бонус, 35 л, 30 шт; пакет для сміття Бонус, 35 л, 50 шт; пакет для сміття Бонус, 35 л, 100 шт; пакет для сміття Пакетмон, 35 л, 30 шт)
- ID: UA-2026-08-31-007117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240405
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -