-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресуван...×-
42630000-1 - Металообробні верстати Прес гідравлічний 50т односторонньої дії для опресування лінійної арматури в комплекті з гідравлічною насосною станцією та матрицями
- ID: UA-2026-08-31-007146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240437
ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки (заправка та відновлення катриджів)
- ID: UA-2026-08-31-007152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240436
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02013165ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-007155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240435
Комунальне унітарне підприємство "ЕкоВін" ЄДРПОУ: 33810743ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточного ремонту водомережі (клапан запобіжний, змішувач, кран)- ID: UA-2026-08-31-007142-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240432
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі труби- ID: UA-2026-08-31-007148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240430
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44141000-0 Гнучкі трубиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення для Dell 19.5V 2.315A 45W, без кабелю 3115- ID: UA-2026-08-31-007138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240428
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-31-007140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240427
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води- ID: UA-2026-08-31-007139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240425
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-007105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240424
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу- ID: UA-2026-08-31-006937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240423
Військова частина А2215 ЄДРПОУ: 08081802ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 14:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек свіжоморожений- ID: UA-2026-08-31-007135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240419
Відокремлений структурний підрозділ "Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33376889ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
аварійний ремонт насосної станції с.Лукашеве, вул. Шляхова, 5 ( інв.№101310185)- ID: UA-2026-08-31-007123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240418
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГВОДСЕРВІС ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 41477040ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15320000-7 «Фруктові та овочеві соки»- ID: UA-2026-08-31-007133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240415
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер до системи лікувального газопостачання- ID: UA-2026-08-31-007131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240412
ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні вимірювання у приміщеннях протирадіаційних і найпростіших укриттів- ID: UA-2026-08-31-007126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240411
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -