-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оброблені овочі та фрукти (код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-08-31-013152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246326
ГНІДИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203362ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-013150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246323
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дапагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг- ID: UA-2026-08-31-013147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246322
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт: «Реконструкція інженерних вводів житлов...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по пл. Оболонська, 3, Оболонський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-013148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246321
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку...×-
Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку Волинської області (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-013151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246320
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-013144-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246319
Оболонський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23697423ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта гумова; редукція гумова- ID: UA-2026-08-31-013145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246318
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112200-5 Послуги з технічного обслуговування підмітально-прибиральних машин City Ranger (12 одиниць), згідно регламенту – 50 м-год)
- ID: UA-2026-08-31-013143-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246317
Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління" ЄДРПОУ: 03338981ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сифон для мийки- ID: UA-2026-08-31-013140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246316
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ларь морозильний MILANO MCD251W- ID: UA-2026-08-31-013141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246315
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954244ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до автомобіля- ID: UA-2026-08-31-013142-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246314
КП Парковий культурно- спортивний комплекс ЄДРПОУ: 40636295ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українсь...×-
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українського театру в часи війни: нові сенси, нова відповідальність", в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-08-31-013138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246313
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, Сир твердий 50% (код ДК 021:2015 – 15540000-5 Сирні продукти)- ID: UA-2026-08-31-013137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246312
ГНІДИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203362ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Микитинецького Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, с.Микитинці, вул.Просвіти,2
- ID: UA-2026-08-31-013139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246311
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з водопостачання (код ДК 021:2015:65110000-7 розподіл води)- ID: UA-2026-08-31-013136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246310
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -