-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба акрилова водоемульсійна фасад 10л (14 кг); Фарба акрилова водоемульсійна внутр.10л(...×-
Фарба акрилова водоемульсійна фасад 10л (14 кг); Фарба акрилова водоемульсійна внутр.10л(14 кг); Барвник 100 мл; Фарба емаль чорна (2,8 кг/шт); Фарба декор золото (0,5 кг/шт);
- ID: UA-2026-09-04-013443-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302108
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права користування примірника та пакетів оновлень комп'ютерної прог...×-
Послуги з надання права користування примірника та пакетів оновлень комп'ютерної програми "M.E.Doc" (модуль "Звітність")
- ID: UA-2026-09-04-013442-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302107
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ В.С.ГРЕНДЖІ-ДОНСЬКОГО УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22110427ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні та оздоблювальні матеріали- ID: UA-2026-09-04-013436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302106
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
- ID: UA-2026-09-04-013441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302104
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту систем автоматизованого відкриття дверей до найпростіших укритів та захи...×-
Послуги з ремонту систем автоматизованого відкриття дверей до найпростіших укритів та захисних споруд цивільного захисту -
- ID: UA-2026-09-04-013434-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302101
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-013433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302100
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування(ванна мийна, стелаж для сушіння...×-
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування(ванна мийна, стелаж для сушіння посуду, шафа жарова,стелаж)
- ID: UA-2026-09-04-013432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302099
ДУЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ СТЕПАНА ВАЙДИ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26394568ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
DJI Matrice 4 Series Battery (CP.EN.00000559.02) - 87 шт.- ID: UA-2026-09-04-013312-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302098
Військова частина А4053 ЄДРПОУ: 26630939ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне вищого гатунку- ID: UA-2026-09-04-013431-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302097
Заклад дошкільної освіти №56 міста Житомира ЄДРПОУ: 20426385ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друковані книги- ID: UA-2026-09-04-013428-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302096
Комунальний заклад "Централізована публічна бібліотека Моршинської територіальної громади" Моршинської міської ради ЄДРПОУ: 43939467ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне крісло Примтекс плюс Chicago chrome MF D-5 РК- ID: UA-2026-09-04-013429-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302095
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА" ЄДРПОУ: 39609111ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс робіт з відновлення працездатності ВРП 110 кВ, ВРП 330 кВ ПС Північного ТУОМ (Ета...×-
Комплекс робіт з відновлення працездатності ВРП 110 кВ, ВРП 330 кВ ПС Північного ТУОМ (Етап 2) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-09-04-013430-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302094
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир твердий 50%- ID: UA-2026-09-04-013426-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302093
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання дизельного палива ДП-Л-Євро5-ВО- ID: UA-2026-09-04-013425-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302091
УСЗН БЕРДЯНСЬКОЇ РДА ЗАП. ОБЛ. ЄДРПОУ: 03193181ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-013424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302090
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -