-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-03-014697-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288036
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис довгозернистий Крупа гречка болгур, манна,, Пшеничне борошно в\г- ID: UA-2026-09-03-014695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288034
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезенню вихованців хореографічного колективу для участі у концертах присвя...×-
Послуги по перевезенню вихованців хореографічного колективу для участі у концертах присвячених до Дня Незалежності України та 250-річчя села Мигово транспортним засобом MERSEDESBENS413 CDI
- ID: UA-2026-09-03-014694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288033
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструмент для проведення ремонтних робіт господарським способом (свердло по дереву)- ID: UA-2026-09-03-014689-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288030
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фанера- ID: UA-2026-09-03-014686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288029
Військова частина А3211 ЄДРПОУ: 26615153ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)- ID: UA-2026-09-03-014690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288027
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 22581256ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ручки дверні, засув- ID: UA-2026-09-03-014687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288026
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування...×-
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-03-014688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288025
Ліцей № 34 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059229ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-09-03-014685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288024
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб- ID: UA-2026-09-03-014683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288023
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43917142ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-014684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288022
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73(г)/ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-09-03-014681-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288021
ВОНІГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452460ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крохмалі ) ЄЗС ДК 021:2015:1562000-0 крохмалі- ID: UA-2026-09-03-014682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288020
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування- ID: UA-2026-09-03-014680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288019
ГО "ЗОЛОТІ РОКИ" ЄДРПОУ: 39530089ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера відеоспостереження (за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання...×-
Камера відеоспостереження (за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (32234000-2 Камери відеоспостереження)
- ID: UA-2026-09-03-014679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288018
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУБІЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01983683ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -