-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-09-04-010843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299527
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту вогнегасників.- ID: UA-2026-09-04-010846-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299523
ПОЧАТКОВА ШКОЛА "ДИВОСВІТ" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25558358ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок навісний)- ID: UA-2026-09-04-010836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299521
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412366ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-04-010835-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299519
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-010828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299515
Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області ЄДРПОУ: 20490012ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програматор USB-RS- ID: UA-2026-09-04-010823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299512
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійна газова плита для ТЗДОЯС №26- ID: UA-2026-09-04-010831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299511
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототра...×-
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2026-09-04-010813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299508
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вулиці вул. Овсяниківська с. Щасливе- ID: UA-2026-09-04-010819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299506
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-04-010825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299505
ПОНОРНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412567ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (папки)- ID: UA-2026-09-04-010814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299504
Черкаський державний технологічний університет ЄДРПОУ: 05390336ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні стільці- ID: UA-2026-09-04-010818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299503
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05482950ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швабра, моп для швабри, ганчірка, рукавички- ID: UA-2026-09-04-010815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299502
Музей гетьманства ЄДРПОУ: 21570434ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітор )- ID: UA-2026-09-04-010829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали- ID: UA-2026-09-04-010811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03360874ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -