-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Всесвіт ракеток (авт....×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Всесвіт ракеток (авт. А.А. Ребрина, Г.А. Коломоєць, Т.А. Малечко, В.О. Дудар) у кількості 8,45 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-02-014477-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273195
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-02-014473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273194
ФІЛІЯ НА ПОВІТРЯНОМУ ТРАНСПОРТІ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44884461ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання імбиру молотого, солі йодованої, карі, кріпу сухого, м'яти сухої, орегано,...×-
Придбання імбиру молотого, солі йодованої, карі, кріпу сухого, м'яти сухої, орегано, хмелі-сунелі, часнику сухого, куркуми, ванільного цукру, кориці молотої, лаврового листа, чебреця (код ДК 021:2015 - 15870000-7 Заправки та приправи)
- ID: UA-2026-09-02-014474-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273192
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе хеку сухої заморозки- ID: UA-2026-09-02-014472-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273191
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термобілизна спортивна (футболка, лосини)- ID: UA-2026-09-02-014469-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273190
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД" ЄДРПОУ: 46143906ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай трав"яний- ID: UA-2026-09-02-014471-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273188
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №24 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803071ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди «Медалі, грамоти, кубки»- ID: UA-2026-09-02-014468-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273187
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-02-014467-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273186
Липовецький ліцей №1 ім. В. Липківського Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41865886ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цільнозерновий тостовий хліб- ID: UA-2026-09-02-014466-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273185
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3 ДК 021:2015 код 33690000-3 Л...×-
Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3 ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Ділюєнт, ємність 20л x1 Гематологічний реагент для аналізатора Z3: Лізуючийрозчин, 500мл / пляшка Промивач зонда 50 мл x 2 Контрольнийматеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальнийрівень Глюкоза СпЛ 100 Холестерин СпЛ 100
- ID: UA-2026-09-02-014465-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273184
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 37564865ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: "Літературне чит...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: "Літературне читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Захарійчук М.Д., Іванчук М.Г.) в обсязі 7,92 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-02-014464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273183
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя- ID: UA-2026-09-02-014461-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273181
ФІЛІЯ НА ПОВІТРЯНОМУ ТРАНСПОРТІ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44884461ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Код ДК 021:2015: 15620000-0: Крохмалі та крохмалепродукти» (Крохмаль)- ID: UA-2026-09-02-014463-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273180
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-014460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273179
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25658485ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-014458-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273178
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -