-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланк видатковий касовий ордер А-5 газетка 100арк St-t- ID: UA-2026-08-31-009944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243216
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення працездатності друкуючого пристрою EPSON- ID: UA-2026-08-31-009934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243215
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Canon PG-510/CL-511- ID: UA-2026-08-31-009936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243213
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45891616ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по підготовці об'єктів до опалювального сезону (ревізія газового обладнання,п...×-
Послуги по підготовці об'єктів до опалювального сезону (ревізія газового обладнання,перевірка автоматики безпеки, спрацювання сігналізатора загазованості та електромагнітного клапана, зняття та встановлення сигналізатора загазованості, перевірка димових та вентиляцийних каналів)
- ID: UA-2026-08-31-009926-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243211
КЗ Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована клубна система ЄДРПОУ: 43988048ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-009943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243210
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова...×-
Поточний ремонт приміщення Комунального закладу загальної середньої освіти "Початкова школа № 5" Хмельницької міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009927-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243209
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти " Початкова школа № 5 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 25908189ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
1814 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-009939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243208
ЛОКАЧИНСЬКЕ ВУЖКГ ЄДРПОУ: 03339294ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глинопорошок бентонітовий- ID: UA-2026-08-31-009945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243207
ДК 021:2015: 14220000-9 Глина та каолінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви- ID: UA-2026-08-31-009930-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243205
Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410098ДК 021:2015: 33696300-8 Хімічні реактивиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея 6S1P 80000 mAh SK Е777- ID: UA-2026-08-31-009935-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243204
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник. Папір для нотаток.- ID: UA-2026-08-31-009941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243203
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;
- ID: UA-2026-08-31-009921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243201
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту: "Капітальний...×-
Послуги з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту: "Капітальний ремонт частини приміщень адміністративної будівлі по вул. Соборній, 37 в селищі Тростянець, Гайсинського району, Вінницької області з врахуванням вимог по інклюзивності" (ДК 021:2015:79310000-0 - Послуги з проведення ринкових досліджень)
- ID: UA-2026-08-31-009929-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243200
Тростянецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326224ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття 35лх100шт (50*55) 7мкм сині PRO- ID: UA-2026-08-31-009928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243199
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проектної...×-
ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проектної документації по об'єкту "Капітальний ремонт будівлі (покрівля) ЗДО №9 "Ластівка" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Надпільна, 470 м.Черкаси")
- ID: UA-2026-08-31-009931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243198
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -