-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кондиціонер (код ДК021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)- ID: UA-2026-09-03-005478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278913
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057758ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт; "Капітальні роботи по...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації на об'єкт; "Капітальні роботи по облаштуванню огорожі території свердловини господарсько-питного водопостачання житлових будинків в урочищі Комаренське в с. Розвадів Стрийського району Львівської області"
- ID: UA-2026-09-03-005465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278911
Розвадівська сільська рада Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371555ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи до транспортних засобів (масло моторне).- ID: UA-2026-09-03-005471-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278909
КП Господарник ЄДРПОУ: 30769965ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лікарські засоби- ID: UA-2026-09-03-005458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278907
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 33693000-4 Інші лікарські засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури кл...×-
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аспарагіназа (виробляється з культури клітин Erwinia chrysanthemі) 10 000 ОД або 10 мг/0,5 мл)
- ID: UA-2026-09-03-005459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278904
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
IP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіо...×-
IP камери та IP відеореєстратор (ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ДК:021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереження).
- ID: UA-2026-09-03-005447-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278902
ЗАХІДНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2250) ЄДРПОУ: 25575767ДК 021:2015: 32234000-2 Камери відеоспостереженняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комуна...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Будівельників, буд. 39
- ID: UA-2026-09-03-005431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278899
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний, чай з плодів шипшини- ID: UA-2026-09-03-005460-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278898
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автошини- ID: UA-2026-09-03-005448-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278894
Виконавчий комітет Дніпровської районної у м.Херсоні ради ЄДРПОУ: 04060157ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Українська в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківсь...×-
Поточний ремонт дороги по вул.Українська в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-03-005449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278891
Отинійська селищна рада ЄДРПОУ: 04356705ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів- ID: UA-2026-09-03-005433-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278889
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНБУД" ЄДРПОУ: 33292736ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі- ID: UA-2026-09-03-005457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278888
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ " ОДЕСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА " КОЛОС " ЄДРПОУ: 01290170ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-03-005434-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278887
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43375352ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового технічного контролю транспортних засобів для шкільного Мрія А...×-
Послуги з обов'язкового технічного контролю транспортних засобів для шкільного Мрія АС-Р32053-07 номерний знак ВН3415ЕН Новоєлизаветівського ліцею Знам’янської сільської ради
- ID: UA-2026-09-03-005446-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278886
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал- ID: UA-2026-09-03-005442-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278885
КЗ Саратський ліцей Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814318ДК 021:2015: 22800000-8 Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та інші паперові канцелярські виробиАктивна -