-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роутери- ID: UA-2026-09-03-014829-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288169
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ЄДРПОУ: 02071205ДК 021:2015: 32410000-0 Локальні мережіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адмініс...×-
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "КУРС")
- ID: UA-2026-09-03-014827-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288168
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-014831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288167
Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прокату вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-014828-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288165
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-09-03-014824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288163
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий, морква свіжа, капуста білоголова свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, персики сві...×-
Буряк столовий, морква свіжа, капуста білоголова свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, персики свіжі, банани свіжі, виноград свіжий столовий, апельсини свіжі, капуста пекінська
- ID: UA-2026-09-03-014823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288161
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (цукор ) ЄЗС ДК 021:2015:15830000-5 цукор- ID: UA-2026-09-03-014822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288160
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний навантажувач- ID: UA-2026-09-03-014782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288159
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валики, пензлики, ручки для валиків, ванночки малярні, шпателі (Код національного класифік...×-
Валики, пензлики, ручки для валиків, ванночки малярні, шпателі (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
- ID: UA-2026-09-03-014821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288158
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пальне- ID: UA-2026-09-03-014819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288157
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маркер- ID: UA-2026-09-03-014820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288156
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 30192125-3 МаркериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя (ложки, виделки та миски)- ID: UA-2026-09-03-014818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288155
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки, код ДК 021:2015-33760000-5- ID: UA-2026-09-03-014816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288154
Ужгородський ліцей №5 імені Івана Чендея Ужгородської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 22110077ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові те...×-
Намети пневмокаркасні розмірами 6х10 м в комплекті (код ДК 021:2015: 39520000-3 «Готові текстильні вироби»)
- ID: UA-2026-09-03-014814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288153
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37227875ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства- ID: UA-2026-09-03-014817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288152
Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -