-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc" з...×-
Послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc" з правом використання на рік
- ID: UA-2026-08-31-007579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240878
ГІМНАЗІЯ № 10 ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22051133ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваза для квітів пластикова- ID: UA-2026-08-31-007605-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240876
КП Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради ЄДРПОУ: 44023823ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гребний гвинт- ID: UA-2026-08-31-007581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240875
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода мінеральна- ID: UA-2026-08-31-007578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240873
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль спеціалізований- ID: UA-2026-08-31-007577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240872
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-007574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240870
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Волинська область)
- ID: UA-2026-08-31-007575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240868
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:4481000-1 Фарби- ID: UA-2026-08-31-007572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240867
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з розширення сфери акредитації- ID: UA-2026-08-31-007571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240865
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТРАЛЬНА ФІТОСАНІТАРНА ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ" ЄДРПОУ: 38483159ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44310000-6 Вироби з дроту (Дріт в’язальний 1,2мм)- ID: UA-2026-08-31-007563-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240864
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-007570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240863
Заболоттівська спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748263ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-007566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240861
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знак аварійний (код за ДК 021:2015: 34990000-3 — Регулювальне, запобіжне, сигнальне та осв...×-
Знак аварійний (код за ДК 021:2015: 34990000-3 — Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання )
- ID: UA-2026-08-31-007559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240860
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет з логотипом- ID: UA-2026-08-31-007568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240859
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 42662133ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки до глюкометра- ID: UA-2026-08-31-007562-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240858
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000197ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-