-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття для роз...×-
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття для роздільного збору вторинної сировини на 2 відділення OL279/2)
- ID: UA-2026-08-31-003211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236511
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, крупа горохова- ID: UA-2026-08-31-003239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236510
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор...×-
ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Монітор пацієнта, код НК 024:2023 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024 – Z1203020201 ПРИЛІЖКОВІ МУЛЬТИПАРАМЕТРИЧНІ МОНІТОРИ ПАЦІЄНТА; Шприцевий насос, код НК 024:2023- 13217 — Шприцева помпа, код НК 031:2024 - Z11040101 – Насоси шприцеві)
- ID: UA-2026-08-31-003188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236509
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02774125ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні- ID: UA-2026-08-31-003210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236508
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-003212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236507
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з відкачки та вивозу рідких відходів з септиків- ID: UA-2026-08-31-003209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236506
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бринза, Сир твердий, Сир кисломолочний- ID: UA-2026-08-31-003213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236505
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2026-08-31-003205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236501
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ З ДИЗАЙНУ ТА СФЕРИ ПОСЛУГ" ЄДРПОУ: 03063107ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-003204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236499
Гімназія №12 Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22544982ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з облаштування місць проведення спортивного заходу (2447/1.010/5 , 2197/2)- ID: UA-2026-08-31-003197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236497
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документацій із землеустрою щодо земельних ділянок, які розташовані на терито...×-
Виготовлення документацій із землеустрою щодо земельних ділянок, які розташовані на території Сокирянської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-003221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236496
Сокирянська міська рада ЄДРПОУ: 04062156ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея та зарядний пристрій- ID: UA-2026-08-31-003220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236495
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в приміщенні Голосківського ліцею Меджибізької селищної ради за адресою ву...×-
Поточний ремонт в приміщенні Голосківського ліцею Меджибізької селищної ради за адресою вул.Центральна, 2, с. Голосків, Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2026-08-31-003203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236494
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95, Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-003202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236492
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832177ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікшерний пульт, мікрофонна стійка- ID: UA-2026-08-31-003208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236491
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 31682220-8 Мікшувальні пультиАктивна -