-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрон електричний Е27, колодки клемні 2,5-4мм (код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи елект...×-
Патрон електричний Е27, колодки клемні 2,5-4мм (код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
- ID: UA-2026-09-04-012434-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301094
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети освітнього програмного забезпечення (Mozabook)- ID: UA-2026-09-04-012427-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301091
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Про...×-
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-04-012424-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301089
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового зв'язку за адресою: 77311, І...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі відділення поштового зв'язку за адресою: 77311, Івано-Франківська область, Калуський район, м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 23
- ID: UA-2026-09-04-012420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301087
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Камень стіновий керамічний повнотілий; P-виріб; категорія I; 8.5 Н/мм2; 1600 кг/м3 (D2); 2...×-
Камень стіновий керамічний повнотілий; P-виріб; категорія I; 8.5 Н/мм2; 1600 кг/м3 (D2); 250x120x65 мм (T2/R2); F0; S0
- ID: UA-2026-09-04-012410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301086
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключі для з'єднань, шпилька стальна- ID: UA-2026-09-04-012417-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301085
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пускове реле- ID: UA-2026-09-04-012418-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301084
Військова частина А4355 ЄДРПОУ: 26632832ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штучні квіти, код ДК 021:2015 39290000-1 - Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-012422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301083
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріал...×-
Код ДК 021:2015 - 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (Камери MОНОС)
- ID: UA-2026-09-04-012390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301082
ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2026-09-04-012421-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301081
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086684ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-04-012415-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301080
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Mavic 4 pro with DJI RC 2 (CP.MA.00000849.01)- ID: UA-2026-09-04-012412-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301079
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба свіжоморожена (хек)- ID: UA-2026-09-04-012414-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301077
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25154336ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відлякувач мишей комах тарганів гризунів електромагнітний проти бліх, клопів комарів (код...×-
Відлякувач мишей комах тарганів гризунів електромагнітний проти бліх, клопів комарів (код ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-012400-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301076
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластівці вівсяні Геркулес; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий- ID: UA-2026-09-04-012409-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301075
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 22689195ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-