-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Захищені носії ключової інформації (токени)- ID: UA-2026-09-05-000337-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303250
Військова частина А4796 ЄДРПОУ: 26637367ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 14:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-05-000339-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303249
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43391217ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Старлінк- ID: UA-2026-09-05-000338-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303248
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ДК021:2015: 50310000-1 – Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-007674-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303247
Військова частина А7046 ЄДРПОУ: 26623690ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ДК021:2015: 34710000-7- Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном- ID: UA-2026-09-02-007462-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303246
Військова частина А7046 ЄДРПОУ: 26623690ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек випотрошений без голови свіжоморожений- ID: UA-2026-09-05-000336-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303245
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20520842ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ДК021:2015: 34710000-7- Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном- ID: UA-2026-09-02-007330-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303244
Військова частина А7046 ЄДРПОУ: 26623690ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
ДК021:2015: 32420000-3 - Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-26-006005-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303243
Військова частина А7046 ЄДРПОУ: 26623690ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-05-000334-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303242
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 02774415ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло (Масло Гайсин ваг.)- ID: UA-2026-09-05-000333-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303241
ЖАБОКРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) С. ЖАБОКРИЧ ЄДРПОУ: 26223507ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок врізний CLASS з ручками- ID: UA-2026-09-05-000335-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303240
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-05-000332-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303239
БЕДЕВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452430ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки: заправка картриджа, заміна л...×-
50310000-1 Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки: заправка картриджа, заміна леза очистки, заправка катриджа лазерного принтера
- ID: UA-2026-09-05-000330-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303238
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка картриджа 44А, заправка картриджа 725А, заправка картриджа НР 1010, заправка карт...×-
заправка картриджа 44А, заправка картриджа 725А, заправка картриджа НР 1010, заправка картриджа 59, заправка картриджа ОКІ В 412 (ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-05-000331-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303237
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23227427ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроводонагрівач Round VMR 80; 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єд...×-
Електроводонагрівач Round VMR 80; 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-05-000329-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303236
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -