-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з кейтерингу- ID: UA-2026-09-02-003402-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262249
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогнос...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки (пристрій електронної підтримки РЕБ "Чуйка" для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
- ID: UA-2026-09-02-003385-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262248
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна програмного забезпечення та технічне обслуговування лічильника газу Курс- ID: UA-2026-09-02-003352-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262247
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20989154ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправки- ID: UA-2026-09-02-003386-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262246
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне" (папір офісний А...×-
ДК 021:2015: 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне" (папір офісний А4, олівці прості, гумка, точилка, маркер чорний)
- ID: UA-2026-09-02-003381-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262245
Управління культури Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 45183733ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарілка 19.5 см, салатник 12см- ID: UA-2026-09-02-003372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262244
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-02-003391-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262243
ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій" ЄДРПОУ: 38376658ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Килим- ID: UA-2026-09-02-003375-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262242
ДК 021:2015: 39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бурове обладнання- ID: UA-2026-09-02-003353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262241
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-02-003379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262240
ДП ТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02544572ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-003380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262239
Інститут електронної фізики Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05540008ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин...×-
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-003415-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262238
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).- ID: UA-2026-09-02-003348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262237
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення медичного огляду- ID: UA-2026-09-02-003369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262236
Відокремлений структурний підрозділ «Старобільський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» ЄДРПОУ: 38762218ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний...×-
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний ремонт навчального кабінету ОЗ "Болградський ліцей" Болградської міської ради Одеської області під створення сучасного освітнього простору, за адресою: м. Болград, вул. Ізмаїльська, 1-А")
- ID: UA-2026-09-02-003361-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262235
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -