-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох жовтий 1 кг- ID: UA-2026-09-03-015012-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288345
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-015010-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288342
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (надання доступу до пр...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (надання доступу до програмного продукту Комп’ютерна програма «Програмний комплекс «Фахівець» (за кодом ДК 021:2015 – 72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»)
- ID: UA-2026-09-03-015005-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288340
САРТАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44146947ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-геологічні вишукувальні роботи по об’єкту: «Реконструкція газопроводу-відводу до...×-
Інженерно-геологічні вишукувальні роботи по об’єкту: «Реконструкція газопроводу-відводу до газорозподільної станції «Чорногузи» на ділянці переходу через річку Черемош на межі Вижницького району Чернівецької області та Косівського району Івано-Франківської області» (додаткові роботи) (Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-03-015004-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288337
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея Dyness DL5.0C-H Heat 51.2V 100Ah 5.12kWh LiFePo4 (Батарея з вбудовано...×-
Акумуляторна батарея Dyness DL5.0C-H Heat 51.2V 100Ah 5.12kWh LiFePo4 (Батарея з вбудованою системою автоматичного підігріву)
- ID: UA-2026-09-03-014998-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288332
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Промислові гази- ID: UA-2026-09-03-014991-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288331
Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівська опорна багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 01994149ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» під...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт.Губарсева СС, Павліченко О.М.), у кількості 7.82 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-014997-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288329
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з курсу "Гранд-менеджер для громад: від ідеї до реалізації"- ID: UA-2026-09-03-014994-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288328
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04379692ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-03-014995-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288325
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована- ID: UA-2026-09-03-014993-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288323
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-09-03-014986-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288322
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04384687ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного...×-
Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)
- ID: UA-2026-09-03-014988-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288320
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі заморожені; Cуміш сухофруктів; Родзинки; Паста томатна фасована; Ядра волоських горі...×-
Овочі заморожені; Cуміш сухофруктів; Родзинки; Паста томатна фасована; Ядра волоських горіхів; Соління; Соління; Соління
- ID: UA-2026-09-03-014984-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288317
Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блоки газобетонні- ID: UA-2026-09-03-014980-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288315
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 44358275ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
- ID: UA-2026-09-03-014981-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288314
САРТАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44146947ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -