-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-009439-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298125
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.; газ нафтовий скраплений.- ID: UA-2026-09-04-009435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298123
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб та батон...×-
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб та батони)
- ID: UA-2026-09-04-009410-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298122
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Сумській області" ЄДРПОУ: 08733899ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 473,08 мм- ID: UA-2026-09-04-009422-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298121
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%- ID: UA-2026-09-04-009433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298120
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-009402-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298119
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)- ID: UA-2026-09-04-009420-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298118
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні інструменти- ID: UA-2026-09-04-009434-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298117
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної перевірки трифазного приладу обліку електричної енергії- ID: UA-2026-09-04-009432-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298116
Виконавчий комітет Хустської міської ради ЄДРПОУ: 04053714ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка рябіця (10м)- ID: UA-2026-09-04-009429-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298109
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері освіти та навчання . Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здор...×-
Послуги у сфері освіти та навчання . Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги
- ID: UA-2026-09-04-009428-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298108
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства» ЄДРПОУ: 03069699ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Технічне обслуговування пасажирського автобуса №5 згідно регламенту зі збереженням гаранті...×-
Технічне обслуговування пасажирського автобуса №5 згідно регламенту зі збереженням гарантійного строку
- ID: UA-2026-09-04-009427-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298107
Військова частина Т0430 ЄДРПОУ: 26641966ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятор DJI Matrice 4- ID: UA-2026-09-04-009393-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298106
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний по металу 125*1,2*22- ID: UA-2026-09-04-009416-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298105
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний різноформатний, папір самоклеючий та картон палітурний, к- ID: UA-2026-09-04-009386-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298104
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -