-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
помазки, відро, щітка- ID: UA-2026-09-04-006337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295083
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцтовари- ID: UA-2026-09-04-006330-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295080
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти(йогурт,сметана)- ID: UA-2026-09-04-006334-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295078
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка та бордюр (Код 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-006323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295077
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чорнило- ID: UA-2026-09-04-006332-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295076
Відокремлений структурний підрозділ "Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34581427ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку навчання- ID: UA-2026-09-04-006340-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295075
ВПУ №13 м. Івано-Франківська ЄДРПОУ: 03069529ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-04-006324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295074
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція (кабель, гофра металічна)- ID: UA-2026-09-04-006328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295073
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба латексна арилова для внурішніх робіт Profi Latex TM"Delfi" -14 кг- ID: UA-2026-09-04-006335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295072
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ "ТЕАТР МАРІОНЕТОК" ЄДРПОУ: 23376854ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-006325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295071
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопелечистка- ID: UA-2026-09-04-006326-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295070
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-006321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295068
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та газового обладнання- ID: UA-2026-09-04-006322-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295067
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-006320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295066
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапняк, гіпс і крейда (ДК 021:2015: 44920000-5 — Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-04-006316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295065
Чоповицька селищна рада ЄДРПОУ: 04346250ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -