-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-012710-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301375
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43968812ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М500 суперцемент одеський- ID: UA-2026-09-04-012702-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301373
ГІМНАЗІЯ №15 СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21378843ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з спостереження- ID: UA-2026-09-04-012707-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301371
Полтавська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 00022591ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця з практичної психології/нейропсихології в складі міждисциплінарної групи...×-
Послуга фахівця з практичної психології/нейропсихології в складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012709-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301370
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карт-рідери та засоби КЗІ з ліцензією на програмний продукт "CriptoLibV3" (ДК 02...×-
Карт-рідери та засоби КЗІ з ліцензією на програмний продукт "CriptoLibV3" (ДК 021:2015 30145000-7 - Частини та приладдя до лічильних машин)
- ID: UA-2026-09-04-012705-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301367
ДК 021:2015: 30145000-7 Частини та приладдя до лічильних машинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування FORD CARGO- ID: UA-2026-09-04-012695-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301365
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зняття вузла обліку газу на повірку, встановлення вузла газу після повірки для Шпиколосько...×-
Зняття вузла обліку газу на повірку, встановлення вузла газу після повірки для Шпиколоського ЗЗСО І-ІІІ ст.
- ID: UA-2026-09-04-012700-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301364
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012699-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301362
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31650000-7 - Ізоляційне приладдя (Ізострічка ПВХ)- ID: UA-2026-09-04-012697-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301360
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельна електростанція резервною потужністю не менше 165 кВА в кожусі- ID: UA-2026-09-04-012692-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301359
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) 10 МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1496) ЄДРПОУ: 23311346ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир кисломолочний 5%, сир твердий- ID: UA-2026-09-04-012686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301357
СИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "РОСИНКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35959892ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабараторних та інструментальних досліджень у сфері санітарного та еп...×-
Послуги з проведення лабараторних та інструментальних досліджень у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення
- ID: UA-2026-09-04-012690-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301353
Комунальне некомерційне підприємство "Дмитрівський медичний центр" Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43113230ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2026-09-04-012650-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301351
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41589220ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:08)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Гумові рукавиці" (Код ДК 021:2015 (CPV) : 19510000-4 Гумові вироби)- ID: UA-2026-09-04-012685-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301349
Ліцей "Сихівський" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22335988ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум, плінтус, кути, заглушки, планка)- ID: UA-2026-09-04-012689-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301348
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 22799966ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -