-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батон нарізний 0,600гр- ID: UA-2026-09-03-015159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288490
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15811100-7 ХлібАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Пр...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Природознавство. 1-2 клас» (редактор Інна Європіна)в обсязі 1,50 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-03-015156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288488
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай «Батик» ВОР 250 г- ID: UA-2026-09-03-015153-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288487
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-09-03-015158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288486
Комунальний заклад комбінованого типу "Вишгородський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" Вишгородської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 19406087ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-015152-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288484
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-03-015148-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288481
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОФАСТІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26224530ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагати- ID: UA-2026-09-03-015147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288480
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 39541140-9 ШпагатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир- ID: UA-2026-09-03-015149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288479
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "БЕРІЗКА" №39 (М. ТЕРНОПІЛЬ) НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 08682810ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний байховий фасований 10 пак. ДСТУ 7174- ID: UA-2026-09-03-015146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288478
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-015144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288476
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41860521ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків.- ID: UA-2026-09-03-015143-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288475
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПАВЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39494287ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення...×-
ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК 021:2015: 60180000-3 )
- ID: UA-2026-09-03-015142-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288474
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519329ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Пр...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Я досліджую світ. Природознавство. 1-2 клас» (редактор Інна Європіна)в обсязі 1,50 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-03-015141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288473
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-03-015140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288472
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Роботи з монтажу та...×-
ДК 021:2015 код 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Роботи з монтажу та переобладнання систем кондиціювання (з матеріалів підрядника) в приміщеннях Комунального некомерційного підприємства "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради»
- ID: UA-2026-09-03-015139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288471
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряЗавершена -