-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Вантуз малий посилений)- ID: UA-2026-09-01-010000-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256829
Гадяцький геріатричний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189201ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0- ID: UA-2026-09-01-010014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256828
ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по улаштуванню пам'ятного знака з облаштуванням Алеї Слави та пам'яті за...×-
Послуги по улаштуванню пам'ятного знака з облаштуванням Алеї Слави та пам'яті загиблих Захисників в Українсько-Російській війні с.Петрик Вінницького району
- ID: UA-2026-09-01-010032-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256827
Літинська селищна рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325963ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-09-01-010021-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256824
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція внутрішніх мереж газопостачання та заміна комерційного вузла обліку природно...×-
Реконструкція внутрішніх мереж газопостачання та заміна комерційного вузла обліку природного газу нежитлового приміщення (адміністративна будівля Старобілоуського старостинського округу) за адресою: вул. Шкільна, буд. 11 А, с. Старий Білоус, Чернігівський р-н
- ID: UA-2026-09-01-010017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256823
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'ян...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
- ID: UA-2026-09-01-010013-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256822
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш курячий- ID: UA-2026-09-01-010011-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256820
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчвння: Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-09-01-010018-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256819
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне- ID: UA-2026-09-01-010001-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256816
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 37899872ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-010010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256815
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-01-010007-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256814
Хмельницький науковий ліцей Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 21337420ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста та соління- ID: UA-2026-09-01-009998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256813
КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕЗПЕКОВОГО СПРЯМУВАННЯ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08590768ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2026-09-01-009951-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256811
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку- ID: UA-2026-09-01-009977-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256809
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік (Модуль "Звітність", мережева версія )
- ID: UA-2026-09-01-010004-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256806
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02231933ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -