-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки двох котлів «VIESSМАN...×-
Поточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки двох котлів «VIESSМАNN» в котельні Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чернівецької області Чернівецького району
- ID: UA-2026-08-31-011014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244276
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 50531100-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлівАктивна -
-
-
Відбір для закупівлі за рамковою угодою
-
КЕП
Папір, 80 г\м2, А-4- ID: UA-2026-08-31-011008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244275
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуПеріод запрошеннядо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 500 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг...×-
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 500 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 250 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
- ID: UA-2026-08-31-011007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244273
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна ETALON М-10 Г2к каністра 20л- ID: UA-2026-08-31-011005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244267
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з автомобільних вантажних перевезень- ID: UA-2026-08-31-011006-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244266
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні TOYOTA Premium Fuel Economy 5W-30- ID: UA-2026-08-31-010999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244264
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36055819ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання. Код ДК...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання. Код ДК 021-2015 (CPV) 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244263
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги трансферу під час перевезення учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-010994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244260
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання.- ID: UA-2026-08-31-010998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244259
Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради ЄДРПОУ: 01991955ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки (в кількості 1 шт...×-
Розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки (в кількості 1 шт.) на земельну(ні) ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться за адресою (на території): на території Летичівської селищної ради за межами с. Голенищеве (поштова адреса: с.Голенищеве вул. Центральна, 54/2
- ID: UA-2026-08-31-011002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244258
Летичівська селищна рада ЄДРПОУ: 04404548ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-08-31-010989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244256
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріаль...×-
Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)
- ID: UA-2026-08-31-010975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244253
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362729ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дріт колючий оцинкований- ID: UA-2026-08-31-010967-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244251
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)- ID: UA-2026-08-31-010986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244250
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03562520ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 16:48)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 178, м. Днiпрo (здiйснення з...×-
Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 178, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки
- ID: UA-2026-08-31-010978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244248
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-