-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут»...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення Корсунь-Шевченківського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут» за адресою м. Корсунь-Шевченківський вул. Ярослава Мудрого, 20
- ID: UA-2026-09-03-002492-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275953
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42474208ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейн...×-
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
- ID: UA-2026-09-03-002493-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275952
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-002502-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275951
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 30100000-0 Офісні техніка, устаткування та приладдя, крім комп’ютерів, принтерів та меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’я...×-
Послуги з відновлення та коригування бази даних (ЄЗС ДК:021:2015:72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних)
- ID: UA-2026-09-03-002491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275950
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури" Менської міської ради ЄДРПОУ: 45708641ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-03-002503-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275946
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони.- ID: UA-2026-09-03-002501-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275944
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-002497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275942
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапі- ID: UA-2026-09-03-002496-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275941
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний E...×-
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний ETRON Decor Power 1-EDP-617 36W 5000 K IP20 круг, LED лампа А60 10.0W 220B E27 4100K, SOKOL)
- ID: UA-2026-09-03-002466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275938
Кам'янська міська рада ЄДРПОУ: 24604168ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господар...×-
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання
- ID: UA-2026-09-03-002463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275937
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки, стільці- ID: UA-2026-09-03-002467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275932
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги- ID: UA-2026-09-03-002475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275931
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради (ВОМСОЗ) ЄДРПОУ: 44258315ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-002487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275929
КИЇВСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303241ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічна установка Anya AY-A1000 нижня подача води- ID: UA-2026-09-03-002480-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275928
КП Міська стоматологічна поліклініка № 5 ЄДРПОУ: 05499046ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прибирання- ID: UA-2026-09-03-002469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275927
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -