-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні прилади для вимірювання відстаней- ID: UA-2026-09-02-000683-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259576
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03196570ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподільча коробка, вимикач- ID: UA-2026-09-02-000680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259574
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інжен...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ГВП, ХВП, ЦО та каналізації) житлового будинку за адресою: вулиця Ігоря Юхновського, 10 у Дніпровському районі м. Києва.
- ID: UA-2026-09-02-000678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259572
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з ремонту БФП HP M1005MFP- ID: UA-2026-09-02-000673-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259570
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-02-000671-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259569
Служба у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 26421259ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба алкідна біла глянсова Фарбекс,фарба алкідна блакитна глянсова Фарбекс,фарба алкідна...×-
Фарба алкідна біла глянсова Фарбекс,фарба алкідна блакитна глянсова Фарбекс,фарба алкідна грунт біла глянсова Фарбекс
- ID: UA-2026-09-02-000656-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259568
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штучна квіткова продукція- ID: UA-2026-09-02-000654-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259566
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОСЛОБІДСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ" НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42787757ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини- ID: UA-2026-09-02-000664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259564
КП "СИНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 44022306ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони/скретч-карти)- ID: UA-2026-09-02-000665-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259563
Кадобнянська гімназія Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20565112ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в С...×-
Поточний ремонт електричних мереж у житловому будинку № 8 на вулиці Мирослава Поповича в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-02-000662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259562
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очисник карбюратора- ID: UA-2026-09-02-000658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259561
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-02-000660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259560
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26158477ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-000661-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259558
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Жир свинячий топлений)- ID: UA-2026-09-02-000652-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259557
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03562520ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс інформаційно-консультативних послуг з перевірки та комплектування пакету документ...×-
Комплекс інформаційно-консультативних послуг з перевірки та комплектування пакету документів про зміну даних,зазначених у документах,що додавалися до заяви про отримання ліцензії на продовження діяльності з медичної практики для комунального некомерційного підприємства "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-000659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259556
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ЄДРПОУ: 02005496ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -