-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по обслуговуванні димових і вентиляційних каналів, код ДК 021:2015 71630000-3 Посл...×-
Послуги по обслуговуванні димових і вентиляційних каналів, код ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань.
- ID: UA-2026-09-04-013686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302354
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт системного блока (ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної т...×-
Ремонт системного блока (ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-04-013688-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302352
КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45551426ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-04-013684-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302351
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі будинку-інтернату за адресою: Черкаська область, Золотоніський ра...×-
Поточний ремонт покрівлі будинку-інтернату за адресою: Черкаська область, Золотоніський район, с. Кропивна, вул. Шкільна, 2
- ID: UA-2026-09-04-013685-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302349
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-04-013680-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302347
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги повірки,ремонту та технічного обслуговування засобів ЗВТ за ДК 021:2015:Послуги з...×-
Послуги повірки,ремонту та технічного обслуговування засобів ЗВТ за ДК 021:2015:Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-04-013679-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302346
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43229131ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму&q...×-
ДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (Дефібрилятор; НК 024:2023:48047 "Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор")
- ID: UA-2026-09-04-013677-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302345
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366 ЄДРПОУ: 26615207ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
повірка лічильника газу- ID: UA-2026-09-04-013678-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302344
КЗ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45763757ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак паркет/Алкідно-уретановий “Корабельна” 2,5л- ID: UA-2026-09-04-013675-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302343
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана , молоко.- ID: UA-2026-09-04-013674-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302342
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (МНН: Methyldopa)- ID: UA-2026-09-04-013673-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302341
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Садова в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво труб...×-
Поточний ремонт вул. Садова в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013672-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302340
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа металева- ID: UA-2026-09-04-013671-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302339
Київський міський центр комплексного обслуговування бездомних осіб ЄДРПОУ: 19478709ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2026-09-04-013670-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302338
ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Листопад Н. П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013669-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302337
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -