-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно 25 кг (код за ЄЗС ДК 021:2015:44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда)- ID: UA-2026-09-04-012177-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300862
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 55
- ID: UA-2026-09-04-012184-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300861
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти (кефір, сметана)- ID: UA-2026-09-04-012188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300858
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль, з'єднувачі, гвинти, притиски, болти, гайки, конектор, щиток.- ID: UA-2026-09-04-012192-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300857
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт- ID: UA-2026-09-04-012195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300856
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі- ID: UA-2026-09-04-012194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300855
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-04-012190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300854
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об'єму газу «Універсал-02»- ID: UA-2026-09-04-012186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300853
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові двері та вікна- ID: UA-2026-09-04-012183-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300852
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чохли для газових балончиків та наручників- ID: UA-2026-09-04-012193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300851
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари, код ДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-012189-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300850
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (ремонт комп’ютерів)- ID: UA-2026-09-04-012185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300848
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представн...×-
ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)
- ID: UA-2026-09-04-012181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300847
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування авто- ID: UA-2026-09-04-012166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300846
Черкаська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911119ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015 24910000-6 Клеї- ID: UA-2026-09-04-012176-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300845
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -