-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали ( журнал антропомет...×-
Код ДК 021:2015:22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали ( журнал антропометрії, журнал бракеражу готової продукції, журнал виконання норм харчування, зошит обліку відходів, журнал обліку відвідувань, журнал бракеражу сирої продукції, журнал заявок на продукти харчування, книга складського обліку, бракеражний журнал готових страв)
- ID: UA-2026-08-31-002547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235855
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електроматеріали- ID: UA-2026-08-31-002545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235852
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУТИЩАНСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП" ЄДРПОУ: 34753849ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно- ID: UA-2026-08-31-002559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235850
Комунальне підприємство "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999075ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44820000-4 Лаки Лаки різні (для БудРем)- ID: UA-2026-08-31-002558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235849
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-002561-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235846
КУ Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 43958830ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісу zakononline.ua- ID: UA-2026-08-31-002557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235845
Ладижинська міська рада Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325621ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт доріг- ID: UA-2026-08-31-002548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235843
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40202143ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд "Нове будівництво водозабірної свердловини в с. Терешпіль Хмільницьк...×-
Технічний нагляд "Нове будівництво водозабірної свердловини в с. Терешпіль Хмільницького району Вінницької області. Коригування"
- ID: UA-2026-08-31-002540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235842
КП "Війтівецький господар" ЄДРПОУ: 39246910ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба Хек- ID: UA-2026-08-31-002554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235841
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ № 1 - Послуги з технічного обслуговування автомобілів для ВП "Служба роботи станц...×-
ЛОТ № 1 - Послуги з технічного обслуговування автомобілів для ВП "Служба роботи станцій" Код ДК 021:2015: 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" ЛОТ № 2 - Послуги з технічного обслуговування автомобілів для СП "Служба електропостачання" Код ДК 021:2015: 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" ЛОТ № 3 - Послуги з технічного обслуговування автомобілів для СП "Служба сигналізації та зв’язку" Код ДК 021:2015: 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-08-31-002538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235840
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 16.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторний кущоріз- ID: UA-2026-08-31-002551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235839
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ДБЖ- ID: UA-2026-08-31-002546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235836
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Супроводження ліцензійного програмного продукту «Комплексна бухгалтерська комп'ютерна...×-
Супроводження ліцензійного програмного продукту «Комплексна бухгалтерська комп'ютерна програма «Прагмат» у вигляді консультаційних послуг по функціонуванню програми в частині більш повного і ефективного використання можливостей програми
- ID: UA-2026-08-31-002541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235833
Дніпровський державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010681ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест-смужки. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та...×-
Тест-смужки. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235832
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 22820000-4 Бланки (Подорожні листи вантажного автомобіля)- ID: UA-2026-08-31-002539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235831
Комунальне підприємство "Аварійно-диспетчерська служба" Кропивницької міської ради"" ЄДРПОУ: 13746988ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -