-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дверне полотно, короб (ДК 021:2015 44220000-8 столярні вироби)- ID: UA-2026-09-04-000557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289358
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-09-04-000550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289347
КЗ Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія ЄДРПОУ: 02138872ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олії рафіновані соняшникові- ID: UA-2026-09-04-000551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289346
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському рай...×-
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-04-000543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289343
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024:2023: 45926 (...×-
код ДК 021:2015: 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (НК 024:2023: 45926 (Набір для конікотомії одноразового використання) НК 031:2024: V9099 (Різні пристрої, не включені до інших класів — Інше) Набори для конікотомії: Трахеотомічний гачок, Скальпель хірургічний, Шприц 10 мл, Трахеостомічна трубка з манжетою, розмір: 4 мм, Фіксуючі елементи (стрічки, кріплення), Конічна голка, Дилататор або інтродюсер
- ID: UA-2026-09-04-000542-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289341
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети, рукавиці- ID: UA-2026-09-04-000546-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289340
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч 45 мм 230 м- ID: UA-2026-09-04-000540-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289338
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розпломбування водолічильників- ID: UA-2026-09-04-000539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289337
МКП "Чернівцітеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 34519280ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевезеню автобусом громадян до місця проведення поховання військовослужбовців...×-
Послуги по перевезеню автобусом громадян до місця проведення поховання військовослужбовців, а саме: з м. Кропивницький- с. Назарівка Кропивницького району Кіровоградської області та в зворотному напрямку
- ID: UA-2026-09-04-000538-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289336
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектна трансформаторна підстанція- ID: UA-2026-09-04-000526-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289335
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-09-04-000537-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289334
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода дистильована 5л- ID: UA-2026-09-04-000534-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289333
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
BS-230В Кнопковий вимикач-роз'єднувач- ID: UA-2026-09-04-000535-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289332
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролети тканинні- ID: UA-2026-09-04-000532-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289331
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА" ЄДРПОУ: 02007532ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-000533-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289330
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -