-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15860000-4 "Кава, чай та супутня продукція" (Кава мелена)- ID: UA-2026-09-03-008731-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282134
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО « МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 18» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003511ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (газове паливо)- ID: UA-2026-09-03-008711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282133
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 11:36)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Метилпреднізолон, порошок та...×-
Лікарські засоби, МНН: Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг
- ID: UA-2026-09-03-008727-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282132
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань...×-
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів (підготовка та перевірка знань за програмою навчання: Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж)
- ID: UA-2026-09-03-008725-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282130
КОНОТОПСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №13 КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24011729ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена, марки П, 782-920г- ID: UA-2026-09-03-008728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282128
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча лікарня № 5" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003528ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та обслуговування електромереж - проведення профілактичних вимірювань...×-
Послуги з утримання та обслуговування електромереж - проведення профілактичних вимірювань електроустановок з метою визначення їх відповідності нормативним вимогам безпеки
- ID: UA-2026-09-03-008726-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282127
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходо...×-
Влаштування (поточний ремонт) стоянки для автомобілів на вулиці Привокзальній в місті Ходорів Стрийського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-008716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282126
КП ХОДОРІВСЬКЕ УКГ ЄДРПОУ: 34128664ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисну документацію по обєкту: "Капітальний ремонт дорожньо...×-
Виготовлення проєктно-кошторисну документацію по обєкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, селище Чернівці, вул Перемоги (від перехрестя вул. Святомиколаївська до перехрестя з вул. Лісова)"
- ID: UA-2026-09-03-008729-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282125
Чернівецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326856ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект лабораторних меблів- ID: UA-2026-09-03-008702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282122
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-03-008719-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282120
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Бухгалтерія «Петрівська центральна л...×-
Проектування з вогнезахисного обробляння на об’єкті: «Бухгалтерія «Петрівська центральна лікарня Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області по вул. Центральній, 1 в селищі Петрове Олександрійського району Кіровоградської області». Код ДК 021-2015 (CPV) 71320000-7 – «Послуги з інженерного проектування»
- ID: UA-2026-09-03-008720-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282119
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль кам'яна- ID: UA-2026-09-03-008715-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282118
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-03-008713-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282117
Відділ житлово- комунального господарства та благоустрою Перегонівської сільської ради Голованівської району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 45683423ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (Колесо Д 40 гумове зі штифтом М10, колесо Д 40 гумове зі штифтом М10)- ID: UA-2026-09-03-008724-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282115
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-008714-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282114
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -